Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Mac mini’de deneme süreli kampanya

  Hürriyet Haber
  11 Ekim 2005 - 11:51Son Güncelleme : 11 Ekim 2005 - 11:51

  Apple, Mac mini’leri daha yakından tanıtmak amacıyla “30 gün Deneme Süreli” özel kampanya başlattı. Dünyanın en küçük (5 x 16.5 x 16.5 cm), en hafif (1.3 kg) ve en donanımlı taşınabilir masaüstü bilgisayarı Mac mini’yi daha fazla bilgisayar kullanıcısıyla buluşturmayı hedefleyen kampanya dahilinde satın alınacak Mac Mini 1.25 GHZ, Mac Mini 1.42 GHZ, Mac Mini 1.42 GHZ Super Drive modelleri istenildiği takdirde 30 gün içinde iade edilebiliyor.

  Bugüne kadar hiç Apple ürünü kullanmamış olanlar, Mac’i merak edip denemek isteyenler, ilk defa bilgisayar sahibi olacaklar, ikinci bilgisayarını alacaklar ya da bilgisayarını değiştirip de mevcut monitör, USB klavye ve faresini kullanmaya devam edecekler için iyi bir fırsat olan kampanya dahilindeki modeller Apple IMC İş Ortakları’ndan ve online olarak www.estore.apple.com.tradresinden 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla Mac mini’ye sahip olmak mümkün.

   

  Apple IMC Türkiye Apple ürün müdürü Can Sağıroğlu kampanya ile ilgili olarak “ Bu kampanya ile Mac mini’yi Mac dünyasına ilgi duyan herkesle tanıştırmak istiyoruz. Türkiye’de bilişim alanında çok sık rastlanmayan “30 gün deneme süreli” kampanyamızın önemli bir çalışma olduğuna, kampanyadan yararlananların Mac mini kullanım deneyiminden çok memnun kalacaklarına inanıyoruz. Mac mini gerçek bir tutku.” dedi.

   

  Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.apple.com.tr/macmini adresinden erişilebilir.

   

  Mac Mini hakkında…

   

  Dijital hayat tarzını Mac’lerin kullanım kolaylığıyla yaşamak isteyenler için sadece sadece1.4 kg ağırlığında ve 5 cm yüksekliğindeki Mac mini’yi kutusundan çıkarıp bağlantılarını yaptığınız anda kullanıma hazır hale geliyor . Mac mini şimdi 512MB bellek ile birlikte yerleşik kablosuz bağlantı ve SuperDrive seçeneklerine de sahip.

   

  Mac mini'nin modüler tasarımı mevcut sisteminizi Macintosh'un zarafeti, sadeliği ve güvenilirliği ile değiştirmeyi sağlıyor. Eğer kişi halihazırda bir monitör, klavye ve fareye sahipse, birkaç dakika içinde çalışmaya başlayabiliyor. Mac mini, iki tuşlu, kaydırma tekeri olan Mighty mouse ile de tam uyumlu çalışıyor.

   

  Ayrıca Mac mini iPod ve iTunes birlikte çok rahat çalışır. Bunu Mac mini ve güçlü dijital yaşam yazılımları paketi iLife ile bir sonraki seviyeye taşımakta mümkün. Dijital video kamerasını Mac mini'ye bağlandıktan sonra kendi şaheserlerini oluşturmayabaşlayabilirler. Ya da elektro gitar veya klavyeyi de takarak müzik yapabilirler. Mac OS X Tiger ve iLife kombinasyonu bütün bunları zahmetsiz ve eğlenceli hale getirebiliyor.

   

  5 cm yükseklikte, 272 cm kare alandaki küçük alüminyum kasasının içinde Mac mini, bir 1.25 ya da 1.42GHz G4 işlemci, 40 ya da 80GB sabit disk, kızaksız bir Combo optik sürücü ya da SuperDrive, 512MB DDR SDRAM ve 32MB DDR SDRAM'li ATI Radeon 9200 grafik çipi bulunuyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı