Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maç başlamadan korkutuyoruz

Takım olarak yıldız oyuncuları psikolojik anlamda çok iyi kullandığını söyleyen sarı lacivertli takımın yıldız futbolcusu, “Zaten büyük oyuncular bu psikoloji ile sahaya çıkıp yeni hikayeler yaratan insanlardır” ifadelerini kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SARI lacivertli takımın iki önemli ismi, Mehmet Topal ve Volkan’dan ilginç mesajlar geldi. Milli maçlar sonrası görüştüğümüz futbolculardan Mehmet Topal rakiplere psikolojik üstünlük sağlamalarının önemine dikkat çekti. Topal, “Van Persie, Nani gibi yıldızlarla rakipler üzerinde psikolojik bir tedirginlik yaratıyoruz. Büyük oyuncular bu psikoloji ile sahaya çıkıp yeni hikayeler yaratırlar. F.Bahçe de büyük takım. F.Bahçe forması giydiğim ilk günden beri içimde heyecanımdan hiçbir şey eksilmedi. ” dedi.

KALEDE BİLE OYNARIM

Kasımpaşa maçında stoper oynama ihtimali üzerine de konuşan Topal, şöyle devam etti: “Türkiye’deki futbolcuların saha içindeki yaptıklarından çok saha dışında yaptıklarına odaklanan bir kesim var. Sadece futbolumla konuşulmak istiyorum. Daha önce de stoper oynamıştım. Nerede oynatacağı konusunda karar hocama aittir. Çıkar elimden gelenin en iyisini yaparım. Görev verilirse elimden geleni yaparım. Antrenmanda bazen kaleye de geçiyorum. Kaleciliğimi Volkan çok beğeniyor.”

BİR HAYAL YAŞIYORUM

F.BAHÇE’nin diğer yıldızı Volkan Şen de çok mutlu olduğunu söyledi. Şen, “Hayatımda ilk kez çok mutluyum. Her şey futbolcunun daha başarılı olması için dizayn edilmiş. Camianın refleksleri, tepkileri çok iyi. Bir sivil toplum örgütü gibi bir araya gelip tepkilerini net ortaya koyan bir kulüp. Yandex rekor katılım ile devam ediyor. Takım olarak bunu çok yakından takip ediyoruz. Bu formayı giymek bir hayaldi.” diye konuştu.