BALIKESİR HABERLERİ

“Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” Semineri Sona Erdi

IHA
31.07.2015 - 17:05Son Güncelleme : 31.07.2015 - 17:06

SEMİNERİN SUNUMUNU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. ERHAN EROĞLU GERÇEKLEŞTİRDİ.

IHA

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığı ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği "Maarif Müfettişlerimizle daha güçlü eğitim" seminerleri sona erdi.
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanlığı ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlayıp Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı’na sunduğu ve değerlendirme sonucunda başarılı olarak hibe desteği almaya hak kazanan “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesi sona erdi. Seminerlere Maarif Müfettişleri Başkanlığına bağlı 40 müfettiş, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari amirleri, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katılırken, seminerin sunumunu Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu gerçekleştirdi.
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimlerine sunumuyla katkı sağlayan Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu’na teşekkür paketi takdim etti. Cengiz, Güney Marmara Kalkınma Ajansının teknik desteği ile “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesi kapsamında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu’nu Balıkesir’de misafir ettiklerini belirterek, "Kendilerine özellikle iletişim noktasında bilgilendirmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da bu çalışmalara devam edeceğiz. Biz, üniversitelerle işbirliğine çok önem veriyoruz. Zaman zaman Balıkesir Üniversitesiyle de programlar yapıyoruz. Ancak diğer üniversitelerimizin üst düzey hocalarının da bilgi birikimlerini sizinle paylaşmak istedik. Maarif müfettişlerimiz eğitimde bizim en önemli paydaşlarımızdandır. Maarif Müfettişlerimizle birlikte eğitim ve öğretimi daha iyi noktalara taşımayı hedefliyoruz. Biz işin uygulama kısmındayız. Onun için hepimizin bu bilgilere ihtiyacı var. Sizlerin kuram boyutunda bu destekleriyle inşallah çok daha güzel noktalara geleceğiz. Değerli hocamız Prof. Dr. Erhan Eroğlu’na Maarif Müfettişlerimize ve diğer katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
"Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” projesinin eğitimlerinde yer alan katılımcılara sertifikaları İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Aytekin Yılmaz ve Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Eroğlu tarafından takdim verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” Semineri Sona Erdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Maarif Müfettişlerimizle Daha Güçlü Eğitim” Semineri Sona Erdi haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   05:09
  • Guneş
   06:48
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:38
  • Akşam
   19:15
  • Yatsı
   20:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı