AYDIN HABERLERİ

Maarif Müfettişleri Başkanları Kuşadası’nda Buluştu

IHA
16.09.2015 - 11:47Son Güncelleme : 16.09.2015 - 11:48

MAARİF MÜFETTİŞLERİ BAŞKANLARI KUŞADASI'NDA BULUŞTU

IHA

Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı tarafından Kuşadası Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Uygulama Otelinde düzenlenen değerlendirme toplantısına 81 ilin maarif müfettişleri başkanları katıldı.
Programın açılışında birer konuşma yapan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ve Aydın Maarif Müfettişleri Başkanı Oktay Deniz, bu toplantının Aydın’da düzenlenmiş olmasından memnuniyet duydukları ve katılımcılara ev sahipliği yapmaktan onur duyduklarını ifade ettiler.
Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Sayın Atif Ala’nın Rehberlik ve Denetim Başkanlığı’nın görev ve sorumluluk alanına giren konularda yürütülen ve yürütülecek olan çalışmalar hakkında bilgi vererek başlattığı toplantı iki gün sürdü. Daha sonra Rehberlik ve Denetim Daire Başkanlarının yaptıkları konuşmalarda, bir önceki yılın rehberlik, denetim, inceleme, soruşturma ve ön inceleme çalışmalarına ilişkin sonuçlarının değerlendirilmesi ve yeni rehberlik ve denetim dönemi içerisinde yapılacak çalışmaların görüşülmesi, karşılaşılan problemlerin tespit edilmesi, rehberlik ve denetim hizmetlerinin kalitesinin artırılması, maarif müfettişleri başkanlıkları arasında koordinasyonu ve uygulama birliğini sağlamaya yönelik her türlü tedbirin alınması ve ortaya çıkabilecek tereddütlerin giderilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Maarif Müfettişleri Başkanları Kuşadası’nda Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 11 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Maarif Müfettişleri Başkanları Kuşadası’nda Buluştu haberi güncellenecektir.

  AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   05:12
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:38
  • Akşam
   19:15
  • Yatsı
   20:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı