« Hürriyet.com.tr
MENÜ

M.Yazıcıoğlu Bisiklet Turu'nda zafer Torun'un

Sivas'ta, Muhsin Yazıcıoğlu anısına düzenlenen 4. Uluslararası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turu'nun 3. etabında yapılan Çayboyu kriteryum yarışında, Emre Torun birinci oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sivas Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun işbirliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sivas Valiliği, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI), Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla düzenlenen bisiklet turunun 3. etabında 46,8 kilometrelik Çayboyu kriteryum yarışı düzenlendi. Belediye Başkan Vekili Orhan Demirok'un verdiği startla, Çayboyu Caddesi üzerinde yapılan yarış, 2.6 kilometrelik parkurda 18 tur üzerinden gerçekleştirildi.

Yarışta, Konya Selçuklu Belediyespor'dan Emre Torun birinci, Konya Özel İdarespor'dan Sedat Koç ikinci, aynı takımdan Vedat Koç ise üçüncü oldu. Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Köse, Emniyet Müdürlüğü ekipler amiri Feyzullah Dursun ve İstanbul Bisiklet İl Temsilcisi Tuna Akyüz tarafından, dereceye giren sporculara çiçek takdim edildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler