« Hürriyet.com.tr
MENÜ

M.M. Piyango'dan bir rekor

Hentbol Bayanlar Süper Ligi Dörtlü Final Grubu son maçında Maliye Milli Piyango, deplasmanda Üsküdar Belediyesi'ni 36-33 yenerek şampiyon oldu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
ŞAMPİYON MALİYE MİLLİ PİYANGO

Haldun Alagaş Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve büyük mücadeleye sahne olan karşılaşmanın sonunda, Maliye Milli Piyango ekibi büyük sevinç yaşadı.

Henüz maç sona ermeden saha içinde şampiyonluk sevinci yaşamaya başlayan Ankara ekibine, tribünlerden zaman zaman pet şişeler atılırken, güvenlik güçleri taşkınlık yapmak isteyenlere karşı önlem aldı.

Şampiyon Maliye Milli Piyango takımı, kupasını ve madalyalarını Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Atacan Aksoy'un elinden aldı.

Sezonu ikinci tamamlayan Üsküdar Belediyesi takımının kupa ve madalyalarını ise Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu takdim etti.

MALİYE MİLLİ PİYANGO'DAN REKOR

Bayanlar Hentbol Süper Ligi'nde 2009-2010 sezonunu şampiyon tamamlayan Maliye Milli Piyango takımı, bir rekora da imza attı.

Son 3 sezonun şampiyonu olarak mücadele ettiği Dörtlü Final Grubu'nu yine zirvede tamamlayan Ankara ekibi, şampiyonluk serisini 4 sezona yükseltti ve bir rekorun da sahibi oldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz