KIRKLARELİ HABERLERİ

'Lüleburgaz Okuyor' etkinliğine bin kişi katıldı

DHA
29.03.2017 - 14:37Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz İlçesi'nde Kütüphane Haftası nedeniyle düzenlenen 'Lüleburgaz Okuyor' etkinliğine yaklaşık bin kişi katıldı.

Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından İstanbul Caddesi üzerindeki Kongre Meydanı'nda düzenlenen 'Lüleburgaz Okuyor' etkinliğine Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Ali Koca, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cihan Erdem, Kütüphane Müdürü Dilek Beyoğlu, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı avukat. Sibel Pişkin, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sibel Pişkin, "53'üncü Kütüphane Haftası'nı kutluyoruz. Okumanın önemine dikkat çekmek için Türkiye Kütüphaneciler Derneği'nin başlattığı, '81 İlde Kitap Okuyoruz' etkinlikleri kapsamında Kadın Meclisi olarak 'Lüleburgaz Okuyor, Okumak Gerek, Her Zaman ve Her Yerde ' sloganıyla bu etkinliği gerçekleştirdik. Kongre Meydanı'nda stantlar açarak kitapları sergiledik. Herkes beğendiği kitabı burada okudu. Bu sayede öğrencilerimizin ve halkımızın sosyal yönlerini geliştirmesine katkıda bulunuyoruz" dedi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden 'Lüleburgaz Okuyor' etkinliğine bin kişi katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Lüleburgaz Okuyor' etkinliğine bin kişi katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı