« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Luis asla havlu atmaz

Ülkesinde yayın yapan El Pais Gazetesi’ne demeç veren Mendiando, "O büyük tecrübesiyle her zaman bu tip durumlardan çıkmasını bildi" yorumunu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Luis Aragones’in yardımcılığını yapan İspanyol Cesar Mendiondo, "Luis, karşısına Tanrı bile çıksa asla havlu atmaz" dedi. El Pais Gazetesi’nde yayımlanan demecinde Mendiondo, Luis Aragones’in asla pes etmeyeceğini savunarak, "O her zaman büyük tecrübesiyle bu tip durumlardan çıkmasını bildi. Lige çok kötü başladık, ancak bunun geçici bir şey olduğunu düşünüyorduk. Bakalım, olumlu bir dinamiğe girdiğimizde zaman ne gösterecek" değerlendirmesini yaptı.

Bu arada El Pais Gazetesi’nde yer alan yorumlarda, Luis Aragones’in verdiği taktiğin futbolcular tarafından uygulanamadığı ve takımın çok gol yediği kaydedildi. Gazetede, "Roberto Carlos’da büyük bir konsantrasyon eksikliği var ve iyi bir form tutan Daniel Güiza’nın çabaları sonuç vermiyor" denildi.

Haberde ayrıca, Aragones’in, İspanya Milli Takımı’nda Raul’u kadro dışında bırakmasından dolayı Futbol Federasyonu Spor Direktörü Fernando Hierro ile kavgalı olduğu hatırlatılarak, teknik adamın İspanyol basınının büyük bir bölümüyle de arasının kötü olduğu savunuldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz