Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lugano: Yeni takımıma imza atıyorum

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Diego Lugano transferiyle ilgili uzun zamandır ilk defa konuştu. Uruguaylı yıldız gideceği takımın belli olduğunu ve pazar günü resmi imzayı atacağını söylerken, bu takımın hangisi olduğunu kendisini sevenlerden saklasa da İtalyan medyası bu takımın Lazio olduğunu öne sürüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

goal.com'un haberine göre; "Fenerbahçe'yle olan sözleşmesi sona erdikten sonra sarı-lacivertli kulüple bağlarını koparan Diego Lugano, Radio Globo'ya verdiği röportajda pazar günü bir Avrupa kulübüne imza atacağını söyledi.

Urguaylı yıdız, "Pazar günü Avrupa'ya dönüp yeni kulübümün bana önerdiği sözleşmeyi imzalayacağım. Anlaşma için herşey hazır, sadece ufak detayları hallediyoruz. Gönlümde bugüne kadar her zaman Avrupada top koşturmak yattı" diye konuştu.

Lugano yeni takımı olarak nitelendirdiği kulübü söylemese de,  İtalyan medyası bu ekibin Lazio olduğunu öne sürdü. Fenerbahçe'nin kendisiyle anlaşma zemini aradığı Lugano'nun sarı-lacivertlilere dönüp dönmeyeceği ise son dakikaya kadar netlik kazanmayacak. "


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler