« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lugano pazarlığa geliyor

İtalya ve İspanya’da istediği parayı verecek kulüp bulamayan Uruguaylı stoper, bugün İstanbul’a gelerek Fenerbahçe Yönetimi ile görüşecek. Yıllık 4 milyon Euro’luk fiyatında indirim yapmak zorunda kalan Lugano’nun 3 milyon Euro’ya razı olacağı belirtildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İTALYA veya İspanya’da oynamayı düşlediği için geçtiğimiz sezonun sonunda Fenerbahçe ile yollarını ayıran Diego Lugano, istediği parayı verecek kulüp bulamayınca çark etti. Uruguaylı stoper, menajeri Juan Figer aracılığıyla sarı lacivertli kulübe haber göndererek sözleşme yenilemek için masaya oturmaya hazır olduğunu bildirdi. Konuyu Christoph Daum’a götüren yöneticiler, Alman teknik adamın, “Lugano gibi bir futbolcuyu herkes ister” şeklinde görüş bildirmesi üzerine, tecrübeli futbolcuyu İstanbul’a davet etti. Lugano, menajeriyle birlikte bugün İstanbul’a gelerek ücret pazarlığına başlayacak.

Kendisiyle sözleşme yenilemek isteyen sarı lacivertlilerden daha önce yıllık 4 milyon Euro talep eden Lugano, transferde yaşadığı hayal kırıklığının ardından fiyatında indirim yapmak zorunda kaldı. Fenerbahçe’nin yıllık 2.5 milyon Euro teklif ettiği yıldız futbolcunun, 3 milyon Euro’ya razı olacağı belirtiliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz