Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lugano İstanbul'da

Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Alfredo Lugano Moreno, İstanbul'a geldi. Uruguaylı futbolcu, böyle sıcak bir karşılaşmayı gördükten sonra Fenerbahçe'nin nasıl bir kulüp olduğunu daha iyi anladığını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eşi ve çocuğuyla birlikte İstanbul'a gelen Lugano'yu, Atatürk Havalimanında kulüp yetkilileri ve sarı-lacivertli taraftarlar çiçeklerle karşıladı.

Kulüp yetkilileri, futbolcuya Fenerbahçe kaşkolu verirken, oğluna da Fenerbahçe forması giydirdiler. Uruguaylı futbolcuya sevgi gösterisinde bulunan taraftarlar, "I love you Lugano" diye tezahürat yaptı.

Bu arada, eşinin hamile olması nedeniyle İstanbul'a indikten sonra Uruguaylı futbolcunun bir süre apronda dinlendiği bildirildi.

Lugano ailesi, havalimanından kalacakları otele gitti.

LUGANO: "ÇOK HEYECANLIYIM"

Lugano, Atatürk Havalimanı'nda, FB TV'ye yaptığı açıklamada, çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Böyle sıcak bir karşılaşmayı gördükten sonra gerçekten Fenerbahçe'nin nasıl bir kulüp olduğunu daha iyi anladım. Çok heyecanlıyım" dedi.

Fenerbahçe taraftarlarının her maçta stadı doldurduğunu bildiğini ifade eden Uruguaylı futbolcu, "Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir taraftarı olduğunu, ne kadar bağlı bir taraftarı olduğunu duydum. Türkiye dışında bile stadı dolduruyorlarmış. Bu bana daha büyük bir sorumluluk veriyor. Taraftarımız için çok daha iyi olacağım" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler