« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lugano 21 saat uçtu yorgunum dedi

Beşiktaşlı futbolcu, sakatlığı nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldı. F.Bahçe’de de 21 saatlik uçak yolculuğu sonrası İstanbul’a gelip idmana çıkan Uruguaylı savunmacı ise net konuştu: “Yorgunum. Makine değilim.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ ile Fenerbahçe, bugün oynayacakları karşılaşmaya önemli futbolcularından yoksun çıkacak. Siyah beyazlılarda, sakat olan kaleci Hakan, Holosko ve idmanı tamamlayamayan İsmail’e, Nihat da eklendi. Bir süredir tedavi gören Nihat, dün teknik direktör Mustafa Denizli’ye tam olarak hazır olmadığını söyleyince, maç kadrosuna alınmadı. Tecrübeli golcü, “Doktorlar bana tam olarak iyileşmem için 3 hafta tedavi görmem gerektiğini söyledi. O süre pazar günü doluyor. F.Bahçe karşısında oynarsam, sakatlığım nüksedebilirmiş. Onun için derbide oynamama kararı aldım” dedi.
Oynamam imkansız
Fenerbahçe’de de, Uruguay Milli Takımı kampından dün öğle saatlerinde dönebilen Diego Lugano, ayağının tozuyla idmana çıktı ve takımdan ayrı çalıştı. Yorgun olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, “Tam 12 saat uçakla Uruguay’dan, Madrid’e gittim. 5 saat orada bekledikten sonra İstanbul’a uçtum. Bende Beşiktaş’a karşı forma giymek isterim fakat makina değilim. Oldukça yoruldum. Daum ile konuşup durumu anlatacağım. Derbi maçta oynamam imkansız” diye konuştu. Bu arada, Özer’in 23. doğum günü kutlaması da dün yapıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz