« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Luciano'nun Villareal çalımı

Tedavisi için İsviçre’ye gittiğini söyleyen F.Bahçe’nin savunma oyuncusu Fabio Luciano’nun gizlice İspanya’ya geçip Villarreal'le masaya oturduğu öğrenildi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Luciano, Villarreal’in yaptırdığı sağlık kontrolünden sakat çıktı.  Nihat Kahveci’nin de forma giydiği Villarreal bunun üzerine bugün imzalanması beklenen sözleşmenin iptal edildiğini duyurdu.
 
Fenerbahçe de iki sezon başarılı maçlar çıkartan Luciano sakatlığını belirtmeden ispanya’nın Villarreal takımı ile sözleşme imzalamak istedi.Ffenerbahçe’ye ve medyaya "İsviçre’ye sakatlığımı tedavi etmek için gidiyorum" açıklaması yapan Brezilyalı savunma oyuncusu Luciano’nun 3 günden beri Valencia da bir otelde beklediği öğrenildi. Villarreal kulübüne "Sakatlığım yok ve bonservisim elimde" açıklaması yaparak bu kulübe transfer olmak isteyen Luciano ispanyol kulübünün 2 saat süren sağlık kontrolünden sakat çikti. Bu durum karşısında şaşkınlığını atamayan Villarreal kulübü, Luciano ile sağlık kontrolü öncesi her konuda anlaştıklarını ancak bu futbolcunun ve menajerlerinin sakatlığını gizlediklerini belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler