« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lucescu sert esti

Halil ÖZKAN
SON GÜNCELLEME
G.Saray Teknik Direktörü, futbolcularına göz açtırmıyor. Lucescu verdiği direktifleri yapmayan oyuncularını azarlarken, "Ciddi çalışın. Yoksa size yapacağımı bilirim" diyerek uyarılarda bulundu.

FIRTINA GİBİ

G.Saray ikinci hazırlık kampını Almanya'da sürdürürken, teknik direktör Mircea Lucescu fırtınası da esiyor. Yeniden yapılanma içine giren, takımına uygun bir sistem bulmaya çalışan Rumen çalıştırıcı, bu konu üzerinde çok duruyor, kimseye de taviz vermiyor. Özellikle idmanlarda fırtına gibi esiyor. Futbolcularına göz açtırmıyor.

ÇOK SİNİRLENDİ

Teknik Direktör Mircea Lucescu dünkü antrenmanda futbolcularının gevşek davranışlarına sinirlendi ve uyardı. Teknik patron oyuncularına sert çıkarak, "Ciddi çalışmazsanız size depar attırırım. Yapacağımı da bilirim" uyarısında bulundu. Rumen çalıştırıcının bu tutumu sonrası kendilerini toparlayan futbolcular söylenen her hareketi harfiyen yaptı.

TEK TEK GÖSTERDİ

Lucescu idmanda ayrıca hücum adamları Serkan, Ümit Karan, Arif ve orta sahada Suat, Ergün, Bülent Akın, Ümit Davala'nın hücuma yönelik çalışmada sık sık rakip defansın arkasına nasıl sarkmaları gerektiğini gösterdi. Oyunu sık sık durduran teknik direktör, oyuncularına yapacakları hareketleri de tek tek defalarca tekrarlattı.

Bunları da Beğenebilirsiniz