« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lucescu fırtınası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

St.Graz maçı bardağı taşırdı, teknik patron sertleşti

Sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi'nde aldığı ağır yenilgiden sonra eleştirilen Rumen çalıştırıcı, sert tedbirler almaya hazırlanıyor. Lucescu, para cezasından, takımdan kesmeye kadar her türlü cezayı vermeyi planlıyor...

Tek suçlu benim

G.Saray'ın teknik direktörü Lucescu, kötü gidiş hakkında yöneticilere verdiği rapordan sonra sert tedbirler almaya hazırlanıyor. Yöneticilere St.Graz maçında alınan farklı mağlubiyetin tek suçlusunun kendisi olduğunu söyleyen Rumen hoca, en kısa zamanda kötü gidişe dur diyeceklerini söyledi.

Şampiyonlar Ligi'nde Avusturya'da oynadıkları karşılaşmada alınan 3-0'lık mağlubiyeti hiç beklemediklerini belirten Rumen teknik direktör, ‘‘G.Saray olarak bizim en çok güvendiğimiz bölge orta saha. Burada rakibin ataklarını önlüyor ve atağa kalkıyoruz.

St.Graz maçında Hagi, Okan ve Emre gibi orta sahanın bu üç önemli ismi olmayınca, rakibimize orta sahayı teslim ettik ve farklı mağlubiyet geldi. Yerlerine oynayan arkadaşlarımızda gerekeni yapamadı. Takım olarak çok kötü oynadık ve mağlubiyeti hakettik. Artık bu maç geride kaldı.

Ancak her şey bitmiş değil. Önümüzde çok zorlu maçlar var. Bizim öncelikli hedefimiz bu guruptan çıkmak. Takım olarak bunu başaracak güçteyiz. Yapılan hatalar bizlere ders oluyor. Daha sert önlemler alarak bu hataları gidereceğiz. Bundan sonra taviz vermek kesinlikle yok.

Uyarılarıma rağmen kart görmeye devam ediyoruz. Hemen hemen her maçta ya sakat futbolcu ya da cezalı futbolcudan dolayı eksik düşüyoruz. Gerekli uyarılarda bulunduk. Bundan sonra hata yapan ve gereksiz yere kart gören oyuncularımıza para ve yedek kalma cezaları vereceğim’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz