« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Luce tur oranı verdi

Shakhtar Donetsk Teknik Direktörü Mircea Lcuescu, Fenerbahçe maçının ardından, rövanş karşılaşmasında şanslar eşit olduğunu belirterek, "Turu geçme oranımız yüzde 50" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Lucescu şunları söyledi...

- Bu sadece 1. kısımdı. iki takımı da gördük. Her takım başarı peindeydi. İlk yarıda sanki Shakhtar'ın daha çok pozisyonu, 2. yarıda da Fenerbahçe'nin daha çok pozisyonu vardı. Gol pozisyonlarını göz önüne alırsak, bizim de çok fazla şansımız vardı. Kendi takımımı değerlendirmem gerekiyorsa, memnun olduğumu söyleyebilirim. 0-0 biraz kaygan bir skor iki takım için de. Bu durumda her iki takım da 2. müsabakaya odaklanmalıdır. Belki de daha iyi hazırlanmış olacağız ikinci maç için.

- Gerçekten olağanüstü taraftar gördük. Türkiye'de her seferinde bu atmosferi hissediyorum ve takdir ediyorum. Gerçekten olağanüstüydü taraftar. Kaldı ki, benim dikkatimi çeken başka bir şey de oldu. Taraftar her iki takıma da destek verdi.

'OYNAMAMASI İÇİN TAVSİYEDE BULUNDULAR'

- Doping cezası alması gündemde olan Fred için konuşan deneyimli hoca, "Fred için bize tavsiyede bulunmuşlardı, onun oynamamasını tavsiye ettiler. Gayriresmi bir tavsiyeydi bu. Ben bu oyuncu ile bir görüşme yapmıştım. Doktorun sorumlu tutulması gerekiyor bu durumdan. Resmi bir rapor mevcut. Sağlık raporundan bahsediyorum. 13 kilometre koşan bir oyuncunun ilaca ihtiyacı olduğuna inanmıyorum. Umarım 2. testi de geçecektir.


Bunları da Beğenebilirsiniz