« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lucas Biglia için 4.5 milyon Euro

Cimbom, Anderlecht takımında forma giyen ön libero için temaslarını hızlandırdı. Transferin bugün netleşmesi bekleniyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’da Culio ve Kazım’ın ardından bu kez sarı kırmızılı yönetimin kıskacında Mutu ve Formica’nın yanı sıra Arjantinli Biglia’da var. Sarı kırmızılıların Belçika’nın Anderlecht takımında forma giyen ön libero için temaslarını hızlandırdı. Cimbom’un Biglia için Anderlecht’e 4.5 milyon Euro bonservis bedeli önerdiği ve görüşmelerin bugün netleşeği belirtildi.

Mutu için Hagi devrede

Fiorentina’da forma giyen Rumen golcü Adrian Mutu için G.Saray’ın 2.5 milyon Euro bonservis ücreti teklif ettiği belirtildi. İtalyan kulübünden yılda 1.8 milyon Euro alan tecrübeli golcüye 2.4 milyon Euro öneren sarı kırmızılılar bu transfer için Hagi faktörünü devreye sokacak. Hagi, nikah şahitliğini yaptığı vatandaşına, “Bize gel” diye çağrıda bulundu.
Bu arada Newell’s Old Boys, 4.5 milyon Euro’luk bonservis bedelinin vadesi konusunda pürüz çıkarırken Arjantin’in La Capital Gazetesi’ne konuşan Formica, “G.Saray’a transfer olma şansı bulduğum için çok heyecanlıyım” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz