Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Luca’ya soğuk duş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray, Denizli maçına yabancısız çıkacak

Yönetim, Brezilyalı futbolculara Noel nedeniyle izin verdi. Hagi ile Popescu, dünkü maçta gördükleri sarı kartla cezalı duruma düşünce Teknik Direktör Lucescu, kara kara düşünmeye başladı

İZİNİ KOPARDILAR!

G.Saray'ın yabancıları Noel tatiline erken başladı. Yönetim, Brezilyalı futbolculara Denizlispor maçı izin sözü verdi. Sakat olan Jardel ile Capone, Antalya maçı öncesi ülkelerinin yolunu tuttu. Dünkü maçta oynayan kaleci Taffarel ile 18 kişilik kadroda yer alan Marcio da karşılaşma sonrası gitme sözü aldılar. Ancak, Hagi ile Popescu için böyle bir durum söz konusu değildi. Çünkü, cumartesi günü Denizlispor maçı vardı.

SÜRPRİZ KARTLAR

Antalyaspor maçında hiç hesapta olmayan ilginç bir gelişme yaşandı. Dünkü karşılaşmada önce Popescu, rakibine sert girdi ve sarı kart gördü. Ardından Hagi, hakeme itiraz edince sarı kartla cezalandırdı. Daha önce 3'er sarı kartı bulunan iki Rumen futbolcu, Denizlispor maçı öncesi cezalı duruma düştüler. Böylece izin almadıkları halde ülkelerine erken gitme şansını elde ettiler.

YERLİ MALI CİMBOM

Teknik direktör Lucescu'dan izin alan Jardel, Taffarel, Capone ve Marcio'nun yanı Hagi ve Popescu da cezalı oldukları için devre arası tatiline diğer futbolculardan erken başlayacak. Yabancı oyuncularını izinli ya da cezalı oldukları için oynatamayacak olan Galatasaray, cumartesi günü sahasındaki Denizlispor maçına tamamen yerli futbolcularla çıkacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz