Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Luca özür diledi, kaldı

Rumen teknik adam, ‘‘G.Saray'a kazan kaldıracak durumda değilim. Sözlerim yanlış aksettirildi. Gerekliyse özür dilerim’’ diyince görevinin başında kaldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Tatlıya bağlandı

G.Saray'da yönetim ile Lucescu arasındaki gerilim tatlıya bağlandı, Rumen çalıştırıcı görevinin başında kaldı. Daha önce Lucescu ile görüşmeyi planlayan Başkan Mehmet Cansun, 2. Başkan Fatih Altaylı dün Florya'da Rumen çalıştırıcı yerine Sportif İlişkiler Direktörü Mete Razlıklı ile konuştu. Altaylı, Razlıklı'nın kendi istekleri üzerine Lucescu ile ön görüşme yaptığını belirterek şunları söyledi:

Sorun kalmadı

‘‘Lucescu'nun Razlıklı'ya, ‘G.Saray'a kazan kaldıracak durumda değilim. Bugüne kadar yönetim her zaman bana destek verdi. Sadece geçtiğimiz sezon var olan borçları, kazanılan başarılarla ödediğimizi anlatmaya çalışmıştım. Yönetimle sorunum yok. Sözlerim yanlış aksettirildi. Anlaşılamamaktan şikayetçiyim. Gerekliyse bundan dolayı da özür dilerim' dediğini öğrendik. Açıklamaları yeterli gördüğümüz için kendisiyle devam kararını aldık. Sorunumuz kalmadı.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz