« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Löw'ün takviye ısrarı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Aziz Yıldırım ve Futbol Şubesi Ali Yıldırım ile görüşen Alman çalıştırıcı, şampiyonluk için geniş kadroya ihtiyacı olduğunu söyledi. Löw'ün isteği salı günkü toplantıda görüşülerek karara bağlanacak.

Zengin kadro

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, önceki gün Başkan Aziz Yıldırım ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım ile yaptığı görüşmede, ‘‘Takıma takviye istiyorum’’ dedi. Alman hoca ligde her geçen gün daha iyi futbol oynayan takımının sol kanadına alternatif arıyor.

Rekabet şart

Şampiyonluk yarışında başarılı olmak için zengin kadroya ihtiyacı olduğunu ifade eden Löw, ‘‘Ben takımımdan memnunum. Futbolcularım işinin bilincinde. Ancak sol kanada Erol'un yanına mutlaka bir oyuncu almamız gerekiyor. Bu futbolcu rekabeti de getirecektir’’ dedi.

3 futbolcu var

Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım, bu gelişmeler üzerine futbolcu arayışını hızlandırdı. Yönetim kurulu salı günkü toplantıda temasta bulunduğu futbolcularla ilgili olarak son kararı verecek. Gündemdeki isimler G.Antepli Abdülkadir, Kocaelili Nuri ve İstanbulsporlu Hamza.Bunları da Beğenebilirsiniz