« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Low'un şakası yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ligin ilk yarısını lider bitiren takımının tek eksiğinin kondisyon olduğunu, bunun için uğraş verdiklerini söyleyen F.Bahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, ‘‘Taraftarımıza layık olmak için çalışıyoruz. Tek hedefimiz var. O da lig şampiyonluğu’’ dedi.

<ı>Disiplin aşılıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, Alman disiplinini futbolcularına aşılıyor. Ligin ilk yarısını lider bitiren takımının son haftalardaki başarılı performansında önemli pay sahibi olan Löw, Marmaris kampında da aynı yolda yürüyor.

<ı>Beğeni kazandılar

İlk hazırlık maçında Muğlaspor'u 4-0 yenen sarı lacivertli takımın, 90 dakika boyunca sahada gösterdiği sorumluluk örneği taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Bunda Löw'ün futbolcular üzerindeki disiplinli tavrının önemli rol oynadığı gözlendi.

<ı>İddialı ve temkinli

Kamp boyunca basınla, taraftarla ve futbolcularıyla ilişkilerinde dengeli hareketleriyle dikkat çeken Löw, şampiyonluk için iddialı ancak temkinli. Alman hoca, başarının temelinde çalışmanın var olduğunu vurgularken şunları söyledi:

<ı>Şampiyonluk bizim

‘‘İyi bir çalışma ortamı yakaladık. Sorumsuz bir takımız. İkinci yarı için eksiğimiz olan kondisyonumuzu en üst seviyeye çıkarmalıyız. Taraftarımıza layık olmak için mücadele ediyoruz. Tek hedefimiz ligi şampiyon olarak tamamlamaktır.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz