Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Löw'e yanlış yapıldı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rıdvan Dilmen, F.Bahçe'nin eski çalıştırıcısı başarılı bulduğunu açıkladı. Dilmen, ‘‘Biri Alpay olmak üzere istediğim iki oyuncu alınırsa Baliç'in gitmesine izin veririm’’ dedi.

İyi çalıştırıcıydı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Rıdvan Dilmen, eski çalıştırıcı Joachim Löw hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. Dilmen, ‘‘Löw'e yanlış yapıldı. Geçen sene takım iyi futbol oynuyordu. İyi bir çalıştırıcıydı. Türkiye'nin gerçeklerini öğrenmişti. Yaptığı sivri çıkışlar ve söyledikleri de doğruydu’’ dedi.

Alpay içime doğdu

Aldığı sorumluluğun bilincinde olduğunu ifade eden Dilmen'in görüşleri şöyle: ‘‘İşimi iyi yaparsam hiçbir sorun kalmaz. İyi bir kadromuz var. Baliç için bir hafta düşünme süresi istedim. Onun satılması halinde iki oyuncu düşünüyorum. Biri Alpay. İçimden bir ses Alpay yarın (bugün) idmanda olacak diyor.’’

ELVİR Baliç: Git derlerse giderim

Real Madrid'in ısrarla istediği Elvir Baliç, transferi konusunda son sözü Başkan Aziz Yıldırım'ın söyleyeceğini yeniledi. Baliç, ‘‘Sözleşmem devam ettiği için birşey diyemem. Kulüp gönderirse giderim’’ dedi. Bu arada Fenerbahçe'nin izinli futbolcuları Moldovan, Dimas ve Murat Yakın ile dün sözleşme imzalayan Engin İpekoğlu'nun da bugün kampa katılacağı açıklandı.
Bunları da Beğenebilirsiniz