GeriSpor Löw iddialı geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Löw iddialı geldi

Yardımcısı Womut ile birlikte dün İstanbul'a gelen ve bugün tesisleri gezecek olan F.Bahçe'nin yeni teknik direktörü Joachim Löw, ‘‘F.Bahçe'de şampiyonluk yaşamak istiyorum’’ dedi.

Daum'un sözüne uydu

F.Bahçe'nin bir yıllığına 1 milyon 400 bin marka anlaştığı Joachim Löw dün yardımcısı Womut ile birlikte İstanbul'a geldi. İsviçreli hoca, Türkiye'ye gelişinde Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Daum'un önemli rol oynadığını belirterek, ‘‘Daum bana, ‘Hiç düşünme kabul et. F.Bahçe çok büyük camia’ dedi. F.Bahçe'de şampiyonluk yaşamak istiyorum’’ dedi.

Murat ve Salou

Löw, Murat Yakın'ın maliyetinin 12 milyon markı bulması üzerine, ‘‘Mutlaka alınsın demiyorum ama alınmasında yarar var’’ dedi. Salou ile görüştüğünü belirten Löw, ‘‘Salou gelirim dedi. Bu futbolcu kadromuza güç katar. Eğer alamazsak, Nijeryalı Akpoborie de olabilir’’ dedi. Aziz Yıldırım, Salou için çarşamba günü Almanya'ya gidecek.

Löw isabetli seçim

Kongre çalışması için köşesine çekilen F.Bahçe Kulübü Başkan Aziz Yıldırım, Löw'ün isabetli bir seçim olduğunu belirterek, ‘‘Şovu sevmeyen, sakin ve mütevazı bir insan. Onunla başarılı olacağımıza inanıyorum. Daha önce İlyas Tüfekçi ile Tony Schumacher'i Stuttgart'tan alıp şampiyon olmuştuk. Şimdi de Löw'le mutlu sona ulaşacağız’’ dedi.

Tesisleri gezecek

Yardımcılıklarını Womut, İsmail Kartal ve Datcu'nun yapacağı Löw, dün geceyi Çırağan Otel'de geçirdi. Bugün tesisleri gezecek olan İsviçreli hoca, bir hafta Türkiye'de kalacak. Löw'ün bir haftalık süre içinde takımı kasetlerden izleyeceği gerekirse kamp için Kızılcahamam ile Abant'ı gezeceği öğrenildi.


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle