Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Lost daha bitmedi

  Hürriyet Haber
  28 Mayıs 2010 - 13:44Son Güncelleme : 28 Mayıs 2010 - 13:44

  Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden ve finali çok tartışılan, birçokları tarafından tatmin edici bulunmayan 'Lost'un piyasaya sunulmak üzere olan DVD setinde final bölümüne ait eksik bir parçanın da yayınlanacağı açıklandı.

  Televizyon tarihinin en merak uyandıran, en çok konuşulan ve takip edilen dizilerinden biri olan 'Lost' 23 Mayıs Pazar günü final bölümüyle ekranlara veda etmişti. Lakin bu final özellikle dizinin fanatiklerini tatmin etmemiş ve pek çok gizem açıklanmamıştı. Finali hayli tartışma yaratan dizinin DVD setinde final bölümünde bir ek daha bulunduğu açıklandı.
   
  Ntvmsnbc'nin haberine göre Lost'ta Benjamin Linus'ı canlandıran Michael Emerson'ın bir röportajda verdiği bilgiye göre, DVD'de final bölümünde gösterilmeyen 14 dakikalık bir özel bölüm yer alacak.

  Bu ek bölümün en güzel yanı Jack'in ölümünden ve adayı Hurley ile Ben'in korumasına bırakmasından sonraki olayların anlatılacak olması. Zaten final bölümünden de ikisinin adada uzunca bir süre yan yana koruduğuna dair bir izlenim almış ancak bu eksik sahnelerle onların adayı koruduğu dönemde neler yaşandığını görmemiştik.

  Bahsi geçen bölümün dizinin 6 sezon DVD setinde mi, yoksa tüm sezonları içeren sette mi olacağı henüz belli değil. Bu arada diziyle ilgili bir ansiklopedi yayınlanacağı da söyleniyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı