« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Los Angeles Football Club'ın renklerini taraftar belirleyecek

2018 yılından itibaren MLS'e katılacak olan Los Angeles Football Club, renklerini belirlemek için sosyal medyada oylama başlattı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Amerika Ulusal Futbol Ligi (MLS) büyümeye devam ediyor. MLS'e son katılacak takım Los Angeles Football Club (LAFC) oldu.

Yapılan resmi açıklamada 2018'den itibaren Los Angeles Football Club'ın da MLS'de yer alacağı belirtildi. LA Galaxy'nin ardından Los Angeles'ı temsil edecek 2. takım olan Los Angeles FC'nin sahibi ise Malezyalı zengin işadamı Vincent Tan...

Los Angeles FC'nin maçları Los Angeles Sports Arena'da oynayacağı da açıklanırken, kulüp yöneticilerinden Henry Nguyen yaptığı açıklamada takım isminin gerçek Los Angeles'ı temsil ettiğini söyledi. Los Angeles FC'nin MLS'e katılması uzun süredir konuşuluyordu ancak ilk kez resmi olarak bu katılım açıklanmış oldu.


SOSYAL MEDYADA OYLAMA YAPILIYOR
Los Angeles FC 2018 için hazırlıklarını sürdürürken, ilginç bir yöntem seçti ve kulüp renginin belirlenmesi için taraftardan yardım istendi. Sosyal medyada kulüp rengi için anket başlatan Los Angeles FC, belirlenen renkleri ilerleyen dönemde açıklayacak. (sporx)Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler