Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lorant'tan pembe tablo: 6-5

Alman hoca, takımının Spartak Moskova karşısında sergilediği futbolu beğendiğini belirterek, ‘‘Gerçek gücümüz bu değil. Önümüzdeki maçlarda daha iyi olacağız’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ÜZÜLMEYE GEREK YOK

Fenerbahçe Teknik Direktörü Werner Lorant, Spartak Moskova karşısında alınan yenilgiye rağmen umut dolu konuştu. Futbolcularının performansından çok memnun olduğunu ifade eden Alman çalıştırıcı, ‘‘Ben, birincilik kupasını istemiştim, ama ikincilik kupası geldi. Üzülmeye hiç gerek yok’’ dedi.

RAKİP ÇOK GÜÇLÜYDÜ

Lorant, Spartak'ın güçlü bir takım olduğuna dikkat çekerek şöyle devam etti: ‘‘Golü attıktan sonra geri çekilmemiz büyük hataydı. Golü de bu yüzden yedik. İkinci yarı çok kaliteli bir mücadeleye sahne oldu. Gerçek gücümüz bu değil. Önümüzdeki maçlarda daha çok atak ve prese dayalı futbol oynayacağız.’’

REVİVO SÜPER YETENEK

Bu arada Lorant, önceki gün Alman gazetecilere yaptığı açıklamada, mükemmel bir kadroya ve Revivo gibi süper bir yeteneğe sahip olduğunu söyledi. Ünlü çalıştırıcı, ‘‘Şampiyonluğa en yakın takım biziz’’ dedi. Lorant ayrıca yönetime başvurarak Fatih'in lisansının bir an önce çıkarılmasını istedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz