« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lorant'ın ikna turu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alman çalıştırıcı eşi ve 1860 Münih'le konuşmak için Almanya'ya uçtu

YEŞİL beyazlı kulübün, Yılmaz Vural’ın yerine 1 milyon 500 bin marka anlaştığı Werner Lorant, sorunları çözerse, beraberinde kaleci Hoffman ve ünlü yıldız Haessler'i getirecek.

HER zaman 4 büyüklerin korkulu rüyası olan Bursaspor, teknik direktör Yılmaz Vural ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına Alman teknik adam Werner Lorent'i getirdi. Önceki gün Vakıfköy Tesisleri ve Atatürk Stadı'nı gezen teknik direktör Werner Lorant, Bursaspor'a gelmek için eşini ve çalıştırdığı kulübünü ikna etmek üzere dün akşam Almanya'ya gitti.

Lorant, eşinden olumlu yanıt alması halinde, sözleşmesi önümüzdeki yıl bitecek olan 1860 Münih Kulübü'yle masaya oturacak. Bursaspor ile 1 milyon 500 bin marka anlaşan Lorant, kulübünü ikna ederse, beraberinde kaleci Hoffman ve ünlü Alman futbolcu Haessler'i getirecek. Bursaspor yönetim kurulu, transfer çalışmalarını Lorant'ın istediği üzerine yapacak.

Öte yandan Ümit Milli Takım kampına giden Okan'ın, Bursaspor'dan bir yıl için istediği 250 milyar lirada indirim yaptığı açıklandı. Okan'ın, bir yıllığına 100 milyarı peşin olamak üzere 200 milyar garanti para istediği öğrenildi. Yeşil beyazlı kulüp iç transferdeki pürüzleri çözdükten sonra dış transfere yönelecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler