« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lorant’tan gözdağı

Fenerbahçe Teknik Direktörü, oyuncularına ‘‘Maçlara çok iyi konsantre ve gol vuruşlarında dikkatli olmalısınız. Benim felsefemde çalışmayana yer yok. Herkes üzerine düşeni yapmalı’’ dedi.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Eksikleri anlattı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Werner Lorant, İstanbulspor galibiyetinden sonra futbolcularıyla toplantı yaparak eksiklerini anlattı. Alman çalıştırıcı, ‘‘Çalışmalarınızdan memnunum. Ancak bunu sahaya henüz tam anlamıyla yansıtamadık. Maçlara çok iyi konsantre olmalıyız. Gol vuruşlarında daha dikkatli olmalıyız’’ dedi.

Kaybedecekler

Lorant, ‘‘3 puanlık sistemde 8 puanlık fark hiç önemli değil. Önemli olan bizim iyi futbol oynamamız. G.Saray ve Beşiktaş ile maçlarımız var. Rakiplerimiz puan kaybedecek. Prese dayalı oyunumuzu geliştirip, rakibi hataya zorlamalıyız. Çalışan kadroya girecek. Ayrıcalık yapmam’’ dedi.

Almanya'dan krampon istendi

F.Bahçe Teknik Direktörü Werner Lorant, Başkent'te oynanacak Ankargücü maçı için Almanya'ya özel ayakkabı siparişi verdi. 19 Mayıs Stadı'nın zemininin buzla kaplı olduğunu öğrenen Alman çalıştırıcı ülkesinden kar kramponları getirilmesini istedi.

F.Bahçe bugün Başkent yolcusu

Ankaragücü maçının İstanbul’daki son hazırlığını yapan Fenerbahçe, Lorant’ın isteği üzerine iki gün önceden bugün Başkent'e gidiyor. Sarı lacivertliler, bugün ve yarınki çalışmasını Gençlerbirliği tesislerinde sürdürecek.

Hakem işaret verdi zannettim

Fenerbahçe'nin başarılı liberosu Ümit Özat, İstanbulspor maçında gördüğü sarı kartın perde arkasını araladı. Genç futbolcu ‘‘Saha kenarında yan hakemle konuşurken, orta hakemle göz göze geldik. Gir işareti verdiğini düşünerek sahaya girdim. Ama yine de sarı kart gördüm’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz