Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lorant fırtınası

Sarı lacivertli takımdaki ilk idmanında emir yağdıran Alman hoca, futbolcuların kafalarındaki bereleri çıkarttı, görevlilerin ve malzemelerin asker nizamında dizilmesini istedi. Lorant, taraftarlara da, ‘‘Bize güvenin’’ mesajını gönderdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BERELERİ ÇIKARIN

Fenerbahçe'nin yeni Teknik Direktörü Werner Lorant, bir günlük rötarla katıldığı Belek kampındaki ilk idmanında fırtına gibi esti. Alman çalıştırıcının antrenmandaki ilk icraatı, soğuk nedeniyle üşüyen futbolcuların kafalarındaki bereleri çıkartmak oldu. Disipline büyük önem veren Lorant, idman öncesinde futbolcularla 1.5 saat süren bir toplantı yaptı.

EMİR YAĞDIRDI

Forma numarasına göre oyuncularla konuşan Alman hoca, daha sonra yapılan antrenmanda futbolcularına acımadı. Sık sık bağırarak emir yağdıran Lorant, oyuncuların kafalarındaki bereleri çıkarttı, ardından sahaya getirilen malzemelerin ve görevlilerin bir kenara asker nizamında dizilmesini istedi. Bu arada pet şişeleri gelişigüzel atan futbolcuları uyarıp, bir noktada toplattı.

TARAFTARA MESAJ

Kötü hava koşulları nedeniyle kampa bir gün geç katılan Werner Lorant, Fenerbahçeli taraftarlara mesaj göndererek, ‘‘Takıma güvensinler. Beklenen sonuçlar kendiliğinden gelir’’ dedi. Sözleşme imzaladıktan sonra Almanya'ya götürdüğü Fenerbahçe'nin maç kasetlerini dikkatle izlediğini belirten Alman çalıştırıcı, ‘‘Çok kaliteli bir kadroya sahibiz. Geçmişte olandan söz etmek doğru değil. Önemli olan, gelecekte neler yapılabileceğidir’’ diye konuştu.

F.BAHÇE ÖNEMLİ

Lorant, Beşiktaş Teknik Direktörü Christoph Daum'un, ‘‘Almanya'da belalımdı’’ şeklindeki sözlerine de şu cevabı verdi: ‘‘Daum'un çalıştırdığı Bayer Leverkusen ile maçlar çok çekişmeli geçti. Bu anlamda Daum'un benim hakkımda söyledikleri doğrudur. Ama bundan sonra benim için Fenerbahçe'nin başarısı önemlidir.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler