« Hürriyet.com.tr
MENÜ

LONDRA'DA BUGÜNÜN PROGRAMI

İngiltere'de devam eden Londra Olimpiyat Oyunları'da heyecan hız kesmeden devam ediyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İşte 31 Temmuz Salı gününün programı;

OKÇULUK  

Erkekler FITA Olimpiyat yuvarlak 1/32 elemeler
Erkekler FITA Olimpiyat yuvarlak 1/16 elemeler
Kadın FITA Olimpiyat yuvarlak 1/32 elemeler
Kadın FITA Olimpiyat yuvarlak 1/16 elemeler
Erkekler FITA Olimpiyat yuvarlak 1/32 elemeler
Erkekler FITA Olimpiyat yuvarlak 1/16 elemeler
Kadın FITA Olimpiyat yuvarlak 1/32 elemeler
Kadın FITA Olimpiyat yuvarlak 1/16 elemeler;

Badminton  
Erkekler Double elemelerindeki
Tek Erkekler elemelerindeki
Karışık Çift önbilgiler
Kadın Çift elemelerindeki
Kadın Tek elemelerindeki
Erkekler Double elemelerindeki
Tek Erkekler elemelerindeki
Karışık Çift önbilgiler
Kadın Çift elemelerindeki
Kadın Tek elemelerindeki
Erkekler Double elemelerindeki
Tek Erkekler elemelerindeki
Karışık Çift önbilgiler
Kadın Çift elemelerindeki
Kadın Tek elemelerindeki

BASKETBOL
Erkekler ilk tur grup B:
Çin Halk Cumhuriyeti - Rusya Federasyonu
Erkekler ilk tur grup B:
Avustralya - İspanya
Üçüncü  Erkekler ilk tur grup A:
Litvanya - Nijerya
Erkekler ilk tur grup B:
İngiltere - Brezilya
Erkekler ilk tur grup A:
Fransa - Arjantin
Erkekler ilk tur grup A:
Tunus - Amerika Birleşik Devletleri

PLAJ VOLEYBOLU  
Erkekler elemelerindeki: 2 maç
Kadın elemelerindeki: 2 maç
Üçüncü  Erkekler elemelerindeki: 2 maç
Kadın elemelerindeki: 2 maç
Erkekler elemelerindeki: 2 maç
Kadın elemelerindeki: 2 maç

BOKS
Erkekler 46-32 49 kg Hafif sinek ağırlığı yuvarlak
Erkekler 60-32 64 kg Hafif hengamesi ağırlığı yuvarlak
Erkekler 46-32 49 kg Hafif sinek ağırlığı yuvarlak
Erkekler 60-32 64 kg Hafif hengamesi ağırlığı yuvarlak

Kano
Slalom  Erkekler C1 yarı finalde
Erkekler C1 Final

DALIŞ  
Bayanlar 10 m platform Senkronize oluyor
eventing
BİNİCİLİK 
  3 günlük etkinlik atlama
3 günlük etkinlik atlama takımı

ESKRİM
64 Erkekler Flöre yuvarlak
32 Erkekler Flöre yuvarlak
16 Erkekler Flöre yuvarlak
Erkekler Flöre dörtlü finalde
18:00  Erkekler Flöre yarı finalde
Erkekler Flöre Bronz Madalya Maçı
Erkekler Flöre Final

ALAN HOKEYİ 
 Kadın ön havuzu B: Güney Afrika - Yeni Zelanda
Kadın ön havuzu A: Hollanda - Japonya
 Kadın ön havuzu A: Belçika - Çin
  Bir Kadın ön havuzu: İngiltere - Kore
Kadın ön havuzu B: Arjantin - Amerika Birleşik Devletleri
  Kadın ön havuzu B: Almanya - Avustralya

FUTBOL  14.30 Üçüncü  Kadın ön F grubu: Kanada - İsveç
Kadın ön F grubu: Japonya - Güney Afrika
Kadın ön G grubu: Fransa - Kolombiya
 Kadın ön G grubu: Amerika Birleşik Devletleri - Kuzey Kore
  Kadın ön grup E: İngiltere - Brezilya
Kadın ön grup E: Yeni Zelanda - Kamerun

CİMNASTİK  
Artistik  Bayan takımı Final

HENTBOL  
Erkekler ilk tur grup B: Çin Halk Cumhuriyeti - QT3
Erkekler ilk tur grup B: Avustralya - İspanya
Üçüncü  Erkekler ilk tur grup A: QT1 - QT2
Erkekler ilk tur grup B: İngiltere - Brezilya
Erkekler ilk tur grup A: Fransa - Arjantin
 Erkekler ilk tur grup A: Tunus - Amerika Birleşik Devletleri

JUDO
Kadın 57 - 63 kg eleme turlarında
Kadın 57 - 63 kg dörtlü finalde
Erkekler 73-81 kg eleme turlarında
Erkekler 73-81 kg dörtlü finalde
 Kadın 57 - 63 kg repechages
Kadın 57 - 63 kg yarı finalde
Kadın 57 - 63 kg Bronz Madalya yarışmalar
Kadın 57 - Final 63 kg
Erkekler 73-81 kg repechages
Erkekler 73-81 kg yarı finalde
Erkekler 73-81 kg Bronz Madalya yarışmalar
Erkekler 73 - Final 81 kg

KÜREK  
Kadın Çift sculls (W2x) Röposaj
  Erkekler Dört (M4-) Röposaj
  Kadın Hafif çift sculls (LW2x) Röposaj
Erkekler Hafif çift sculls (LM2x) Röposaj
 Kadın Sekiz (W8 +) Röposaj
 Tek Erkekler kafatası (M1x) dörtlü finalde
  Kadın Tek kafatası (W1X) dörtlü finalde
Erkekler Double sculls (M2x) yarı final A / B
Erkekler Double sculls (M2x) yarı final A / B
Erkekler Hafif dört (LM4-) yarı final A / B
Erkekler Hafif dört (LM4-) yarı final A / B

SAILBOARD  
Erkekler RS-X
Kadın RS-X

YELKEN
 Erkekler 49er
Erkekler Finn
Erkekler Lazer
Erkekler Yıldız
Kadın Elliott 6m
Kadın Laser Radial

ATIŞ  
Erkekler Skeet yeterlilik gün 2
Erkekler Skeet Final

YÜZME  
Erkekler 100 metre serbest ısıtır
Erkekler 200 m kurbağalama ısıtır
Erkekler 4 x 200 metre serbest röle ısıtır
Bayanlar 200 metre kelebek ısıtır
Erkekler 100 metre serbest yarı finalde
Erkekler 200 m kurbağalama yarı finalde
Erkekler 200 metre kelebek Final
Erkekler 4 x 200 metre serbest röle Final
Bayanlar 200 metre kelebek yarı finalde
Bayanlar 200 metre serbest final
Bayanlar 200 metre bireysel karışık Final

MASA TENİSİ
Kadın Tek dörtlü finalde
16:00  Kadın Tek yarı finalde
20h00  Tek Erkekler dörtlü finalde

TENİS 
Erkekler Double dörtlü final
Tek Erkekler 2. turda
Kadın Çift dörtlü final
Kadın Tek turda 2
Erkekler Double dörtlü finalde
Tek Erkekler 2. turda
Kadın Çift dörtlü finalde
Kadın Tek turda 2

VOLEYBOL  
Erkekler ilk tur grup B: Sırbistan - Tunus
 Erkekler ilk tur grup A: Polonya - Bulgaristan
Erkekler ilk tur grup A: İtalya - Arjantin
Erkekler ilk tur grup B: Amerika Birleşik Devletleri - Almanya
  Erkekler ilk tur grup A: İngiltere - Avustralya
 Erkekler ilk tur grup B: Brezilya - Rusya Federasyonu
sutopu SU-POLO  10:00  Erkekler ilk tur: Sırbistan - Greeat İngiltere
  Erkekler ilk tur: Amerika Birleşik Devletleri - Romanya
  Erkekler ilk tur: Macaristan - Karadağ
 Erkekler ilk tur: Hırvatistan - İspanya
Erkekler ilk tur: Avustralya - Kazhakshtan
 Erkekler ilk tur: Yunanistan - İtalya

Halter
Kadın 58-63 kg B grubu
Erkekler 62-69 kg B grubu
 Kadın 58-63 kg A grubu
Erkekler 62-69 kg A grubu

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler