Ege Haberleri

  Lokantacıların sağlığı Gediz'e emanet

  İlker KILIÇASLAN / MANİSA, (DHA)
  11.07.2012 - 09:46 | Son Güncelleme:

  Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası, Özel Gediz Tıp Merkezi ile imzaladığı protokol ile üyelerinin muayenelerini daha ekonomik hale getirdi.

  Manisa Lokantacılar, Kebapçılar, Tatlıcılar ve Yoğurtçular Odası, üyelerinin daha ucuz ve kaliteli sağlık hizmetinden yararlanabilmesi amacıyla Özel Gediz Tıp Merkezi ile protokol imzaladı. Odada düzenlenen protokol imza törenine Oda başkanı Mehmet Akgül, Özel Gediz Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Psikiyatrist Nail Sarıoğlu ile Tıp Merkezi Müdürü Dr. Özcan Bayram ve odanın genel sekreteri Nursemin Odabaş katıldı. Oda Başkanı Akgül, kayıtlı 700 üyenin yılda iki defa portör muayenelerini ucuza yaptırmak istediklerini ifade ederek, “Hastanelerde bir portör muayenesi 50-60 TL civarlarında. Gediz Tıp merkezinde imzaladığımız protokol ile artık üyelerimiz portör muayenelerini 17 TL'ye yaptıracak. Ayrıca birçok sağlık hizmetinden daha ucuza yararlanacak” diye konuştu.

  Gediz Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Nail Sarıoğlu ise, odalar ile protokol imzalamaya devam edeceklerini belirterek, amaçlarının esnaf ve sanatkara ucuz ve kaliteli sağlık hizmeti vermek olduğunu söyledi. Konuşmaların ardından Oda Başkanı Akgül ile Gediz Tıp Yönetim Kurulu Başkanı Sarıoğlu, protokole birlikte imza attı.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı