Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Logitech'ten 2017 Doodle Collection Serisi

  Hürriyet Haber
  16.05.2017 - 11:47 | Son Güncelleme: 16.05.2017 - 11:48

  Logitech, ilhamını ilginç tasarımlardan ve hayal dünyasından alan 2017 Doodle Collection kablosuz mouse serisiyle, bilgisayar kullanıcılarını çocukluk günlerine geri götürüyor.

  Genç ruhlu, yaratıcı ve spontane kişiliklere hitap eden seride; yüzen robot kafasından kaykay kullanan hamburgere, basketbol oynayan ayakkabıdan süpürgeli kediye ve konuşan dondurmaya kadar pek çok karakter yer alıyor.

  Yeni Doodle Collection hakkında bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “2017 Doodle Collection mouse serisi, günün her anını eğlenceli kılmak için tasarlandı. En yaratıcı fikirlerimizi yansıtan ürünlerle, mouse kullanmak bir zevk olacak.” dedi.

  Logitechten 2017 Doodle Collection Serisi

  Kullanıcıları hayal dünyasında bir gezintiye çıkaran Doodle Collection kablosuz mouse serisi, tek pille 12 aya kadar kesintisiz çalışıyor. Windows, Mac, Chrome OS ve Linux işletim sistemleriyle uyumlu ürünler, nano alıcısıyla 10 metre mesafeye kadar kullanım alanı sunuyor. Hassas kaydırma özelliği sayesinde, web sayfaları ve belgeler arasında dolaşmayı kolaylaştırıyor.

  2017 Doodle Collection Mouse’ların fiyatı  69 TL.

   

  Etiketler: logitech , mouse , fare
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı