« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Locaya giremezsin Kutlualp

F.Bahçe Başkanı, Kutlualp’in 75 bin dolarlık ödemeyi yapmadığını gerekçe gösterdi. Hakan Bilal Kutlualp ise, ‘HSBC Bankası’ ndan parayı gönderdim’ yanıtını verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BAŞKAN Aziz Yıldırım ile Hakan Bilal Kutlualp arasında yaşanan krize yeni bir halka daha eklendi. Fenerbahçe Kulübu Başkanı Aziz Yıldırım, Dış İlişkiler Sorumlusu Hakan Bilal Kutlualp’e, ‘PSV maçından sonra locaya giremezsin’ diye haber gönderdi. Fenerbahçe camiasının ‘Loca düellosu’ diye isimlendirdiği olay şöyle gelişti;

Aziz Yıldırım, ‘Kutlualp krizi’ patladığı andan itibaren Hakan Bilal Kutlualp’e istifa çağrısında bulundu.

Ancak Kutlualp istifa etmeme kararı aldı. Bu karar hem yönetimi, hem de Başkan Yıldırım’ı kızdırdı. Yönetim kurulu toplantılarına katılmayan Hakan Bilal Kutlualp, F.Bahçe’nin tüm maçlarını, camianın ileri gelen isimleriyle birlikte locasında izlemeye devam etti.

75 BİN DOLAR

Bu durum sarı lacivertli yönetimde huzursuzluk yarattı. Başkan Aziz Yıldırım, 75 bin dolarlık loca parasını ödemediği gerekçesiyle Kutlualp’in locasına el koyma kararı aldı. Kulüp kayıtlarında Hakan Bilal Kutlualp’in yaptığı 75 bin dolarlık bir ödeme vardı. Ancak bu ödeme makbuzunda, ‘Loca ücreti’ diyerek kayıt düşülmemişti.

Yıldırım bu gerçekten yola çıkarak yakınları aracılığıyla Kutlualp’e, ‘O locaya PSV maçından sonra giremezsin’ diye haber gönderdi. Yıldırım’ın bu ultimatomu Kutlualp’e ulaştırıldı.

Ancak Hakan Bilal Kutlualp’de yine aynı aracılarla Başkan’a loca için gerekli ödemeyi yaptığına dair haber yolladı. Kutlualp, ‘HSBC Bankası’ndan Fenerbahçe Kulubü’ne loca parasını gönderdim. Kayıtlarda bu para loca ücreti olarak geçmiyor. Ancak bu paranın loca için gönderildiğine banka müdürü şahit’ diye konuştu.

Önce Kutlualp, ardından CEO ve son olarak da loca krizi patladı. Fenerbahçe’de tam da işler yolunda gidiyor derken yeni bir kriz doğdu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.