Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Locada ilginç buluşma

Estonya maçında TFF'ye tahsis edilen localar oldukça ilginç bir tesadüfe ev sahipliği yaptı… Şike davasında mahkeme başkanlığı yapan Mehmet Ekinci, maçı sağında Fenerbahçe Kulübü tercümanı Samet Güzel, iki solunda ise Fenerbahçe Yöneticisi İlhan Ekşioğlu'nun olduğu locadan izledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Akşam Gazetesi’nin haberine göre; İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ekinci ile F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın karşı karşıya tribünlerde izlediği Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki Estonya maçının çarpıcı ayrıntıları ortaya çıktı.

 

Mehmet Ekinci'yi 3 yıl 45 gün ceza verdiği Fenerbahçe Yöneticisi İlhan Ekşioğlu ve 1 yıl 15 gün hapisle cezalandırdığı tercüman Samet Güzel ile bir araya getiren tesadüfün kaynağı, milli maçlarda Şükrü Saracoğlu Stadı'nın localarının Türkiye Futbol Federasyonu'na tahsis edilmesi..

 

MEHMET EKİNCİ'DEN 'BIYIKLI' İMAJ

 

Hakim Mehmet Ekinci'nin şike davası sonrası Şükrü Saracoğlu'na ilk kez gelişinde iki farklı dikkat çekici unsur vardı. Birincisi Ekinci, 'bıyık' bırakmıştı. Google'daki bir fotoğrafı dışında görüntüsü bulunmayan Mehmet Ekinci, bıyıklı yeni imajı sayesinde stada gelişi ve çıkışı sırasında kimsenin dikkatini çekmedi.

 

AĞIR Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Ekinci ile ilgili Estonya maçında dikkat çekici bir diğer unsur ise maçı izlediği localardı. Şike davasının sanıklarının tam ortasındaki loca, Mehmet Ekinci ve arkadaşlarına tahsis edildi.

 

Ekinci, 2 Temmuz'da açıkladığı şike davasıyla ilgili kararında F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 44 sanığı şike ve teşvik primi vermek suçlarından cezalandırdı. Ceza verdiği isimlerden biri de F.Bahçe'nin yabancı futbolcularının tercümanı olan Samet Güzel'di. Tesadüfen Ekinci'nin yer aldığı locanın sağında 1 yıl 15 gün hapis cezası verdiği Güzel de vardı. Güzel, maçı Alex'in locasından izledi. Brezilyalı maça gelmemişti. Birbirlerini en son Çağlayan Adliyesi'ndeki duruşma salonunda gören Ekinci ile Güzel selamlaştı. Maçtan sonra da birbirlerine iyi akşamlar dilediler. Ekinci'nin iki sol locasında ise yönetici İlhan Ekşioğlu maçı izledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz