« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lizbon'u yıkma planı Quaresma'dan

Siyah beyazlı ekipte kart cezalısı olan Olcay Şahan’ın forma giyemeyeceği maça Ricardo Quaresma ilk 11’de başlayacak. Portekizli, teknik heyet ve arkadaşlarını Sporting Lizbon’un kontratak futbolu ile takım yapısı konusunda uyardı.

İSMAİL ER
SON GÜNCELLEME

UEFA Avrupa Ligi’nde H Grubu’na 1-0’lık Skenderbeu galibiyetiyle başlayan Beşiktaş, bugün sahasında Portekiz temsilcisi Sporting Lizbon’u ağırlayacak. Zorlu maç öncesi galibiyetin şifrelerini, Sporting’in altyapısından yetişen Quaresma verdi...

1-Sporting Teknik Direktörü Jorge Jesus büyük tecrübe. Takımını bu tür maçlara farklı motive ediyor. Kontratakları tercih edecekler.
2-Kaptanları Adrien Silva takımı yönlendiren isim. Onu maç boyunca olabildiğince toptan uzak tutmamız en akılcı yol olacaktır.

“SLİMANİ’YE ÖZEL ÖNLEM ALALIM”

3-KALECİLERİ Patricio’nun hava toplarındaki hakimiyeti çok yüksek. Yan toplarda da etkili. Fakat yerden ve köşelere giden toplarda oldukça zayıf.
4-Carvalho, Andre Carrillo, Montero ve forvetleri Islam Slimani en etkili hücumcuları. Onlara gerekirse özel önlemler almamız en uygun karar olacaktır.
5-Üst üste aldıkları yenilgileri telafi etmek için uğraşacaklar. Sert ve hızlı oynuyorlar. Agresif bir ekip ve kart görmeye yakın oyuncuları var. Ağır zeminlerde oynama çok alışıklar...

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz