« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Liverpool’un başarısını bekleyecek vaktim yoktu

İngiltere’de nefesler tutuldu, herkes bugün oynanacak Chelsea-Liverpool maçını bekliyor. Premier Lig’in iki devi arasındaki rekabete, Liverpool’dan Chelsea’ye transfer olan Fernando Torres de eklenince bu maçın önemi bir kat daha arttı.

Ozan ERMİŞ
SON GÜNCELLEME
“El Nino-Yaramaz” diye çağrılan İspanyol golcü, Liverpool’da büyük tepki yaratan transfer ateşinin üzerine bir de sivri açıklamalarla benzin dökünce lakabını ne kadar hak ettiğini kanıtladı. Kendisi için 50 milyon Sterlin ödeyen Chelsea’ye geliş nedenini açıklayan 26 yaşındaki forvet, “Liverpool’un eski başarılarını yakalaması zaman alacak. Benim de o kadar zamanım yok” dedi.

Gole sevinmeyecek

Eski takımının kısa vadede başarılı olamayacağını ima eden futbolcunun, bu sözleri ile Liverpool’da yaratacağı tepkiyi tahmin etmek zor değil. Konuk takım taraftarları, hafta içi formasını yaktıkları Torres’i her top alışında protesto edecek.
Bu durumun farkında olan çiçeği burnunda Chelsea’li ise, “Bugün Liverpool’a gol atarsam sevinmeyeceğim” diyerek olası tepkileri yatıştırma yoluna gitti.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler