« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Liverpool bizim için en zor rakip ama...

Hırvat basınına konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü, “Bizi çok zor bir karşılaşma bekliyor. Böylesine güçlü bir rakibi geçmeyi başarırsak, finale yükselmek için bile umutlanabiliriz” dedi.

İsmail ER-Emre OKTAY
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Bilic, Liverpool’u elemenin planlarını yapmaya başladı.
Hırvat çalıştırıcı, UEFA Avrupa Ligi’nde çok zor bir kura çektiklerini ifade ederek ülke basınına şu açıklamaları yaptı.
- En zor rakiplerden biriyle eşleştik. Ama bundan mutluyuz. Böylesine güçlü bir rakibi geçmeyi başarırsak final için daha fazla söz hakkına sahip olabiliriz.

“TEK EKSİĞİMİZ TECRÜBE”

- Elimdeki kadro lig, kupa ve Avrupa’da başarı getirebilecek kapasitede. Ancak, tecrübesiz. Ben takımıma pozitif bakıyorum.
- Futbolcularım her hafta üstüne koyuyor ve hep daha fazlasını istiyor. Çok çalışıyoruz. Takımım iyi oynuyor. Bunu ilk yarıda kanıtladı. Bundan sonra da bunun devamını getirip başarılar istiyoruz.

TEK FORVET SORUN DEĞİL

TEK forvet oyasam da arkamda oynayan Jose Sosa sürekli olarak bana destek veriyor. Gökhan Töre’den de ciddi destek alıyorum. Tek forvet oynamak benim için ciddi bir sorun teşkil etmiyor.

LİVERPOOL ATMOSFERİ GÜZEL OLUR

LİVERPOOL’da atmosfer her zamanki gibi olacaktır. Ben geçen sezon o statta sadece işimi yaptım. Gerrard için talihsiz bir pozisyon yaşanmıştı. Hem onların taraftarları hem bizim taraftarlarımız için olumsuz bir atmosfer olmayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz