Eğitim Haberleri

EĞİTİM

  Lise öğrencileri için Gelecek Kampı

  Hürriyet Haber
  21.04.2016 - 15:06 | Son Güncelleme: 21.04.2016 - 15:08

  Lise öğrencilerinin gelecek planlarını desteklemek ve mesleki eğilimlerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenen Gelecek Kampı’nın bu yılki kayıtları başladı. 5 farklı tarihte düzenlenecek  etkinliklerden yararlanmak için adaylar 30 Haziran’ a kadar başvuru yapabilecek.

  Türkiye’de üstün ve özel yetenekli çocuklara eğitim veren TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi (TEVİTÖL) tarafından gençlerin gelecek planlarını desteklemek ve mesleki eğilimlerini ortaya çıkarmak amacıyla hayata geçirilen Gelecek Kampı için kayıtlar başladı. Lise Hazırlık, 9,10, 11 ve 12’nci sınıflarda okuyan sınırlı sayıda öğrencinin yararlanabileceği TEVİTÖL Gelecek Kampı 2016 yazında bir haftalık dönemler halinde, 5 farklı tarih seçeneği ile gerçekleştirilecek. Yatılı olarak Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yer alan TEVİTÖL kampüsünde düzenlenecek kampın,  birinci dönemi 10-16 Temmuz,  ikinci dönemi 17-23 Temmuz, üçüncü dönemi 24 Temmuz- 30 Temmuz, dördüncü  dönemi 31 Temmuz-6 Ağustos,  beşinci dönemi ise 7-13 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Başvurular ise 30 Haziran’ a kadar sürecek.

  Öğrencilere mesleki eğilimlerini keşfederken aynı zamanda eğitici ve öğretici aktivitelerle de eğitim sisteminin sunamadığı olanaklardan faydalanma imkanı sağlayacak olan kampa bu yıl toplamda 200 kişi kabul edilecek. TEVİTÖL Gelecek Kampı için bireysel kayıtlar www.gelecekkampi.org adresinden online olarak yapılabiliyor. Bu yıl bir haftalık kamp ücreti 3.000 TL olarak belirlendi.

   

   

   

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı