Futbol "Lisanslı ürünlerimizi alın"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Lisanslı ürünlerimizi alın"

Orduspor Kulübü Genel Sekreteri Murat Gürsoy, “Lisanslı yeni ürünlerimiz birçok mağazamızda satışa sunulmuştur, bütün taraftarlarımızı resmi ürünlerimizi tercih etmelerini bekliyoruz” dedi.

Gürsoy, Orduspor'un lisanslı yeni ürünleri forma, atkı, bardak, anahtarlık ve ayakkabı gibi bir çok lisanslı ürününün hazırlanarak taraftarın hizmetine sunulduğunu belirtti. Yeni lisanslı ürünlerin 10 lira ile 60 lira arasında değişen fiyatlardan satışa sunulduğunu belirten Gürsoy, şunları kaydetti:

“Lisanslı yeni ürünlerimiz birçok mağazamızda satışa sunulmuştur, bütün taraftarlarımızı resmi ürünlerimizi tercih etmelerini bekliyoruz. Kulübümüz tarafından birbirinden renkli ürünler satışa çıktı. Sezon öncesi kulübümüz tarafından yeni ürünler özenle hazır hale getirilmişti. Şimdi bu ürünler yeni sezonun da başlamasıyla birlikte resmi stor mağazalarımızda yerini aldı. Kulüp olarak taraftarlarımızın lisanslı ürünlerimizi tercih edeceğinden hiç şüphemiz yok. Bu zamana kadar maalesef sahte ürünler satışı nedeniyle kulübümüz ciddi zararlara uğratıldı. Artık kulüp olarak bunun da takipçisiyiz.”

Taraftarlara gerekli ödeme kolaylıklarının sağlandığını ifade eden Gürsoy, şöyle devam etti:

“Hazırlanan yeni ürünler tam da taraftarlarımızın istediği gibi. Taraftarlarımız mağazalarımıza gittiklerinde mutlaka çeşit konusunda sorun yaşamayacaktır. Her taraftar bütçesine göre istediğini alabilecektir. Taraftarlarımızı düşünerek fiyatları da oldukça uygun hale getirdik. Aynı zamanda taraftarlarımıza ödeme kolaylığı da getirdik. İnanıyoruz ki Orduspor taraftarları yeni ürünlerimizden satın alarak kulübümüze verdiği desteği bir kez daha gösterecektir.”

Gürsoy, taraftarların aldıkları lisanslı ürünleri ile maçlara gelerek takımını destek vermelerini beklediklerini de sözlerine ekledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle