Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Linnes'ten Beşiktaş'a mesaj var

Beşiktaş'ın transfer listeisnde yer alan 22 yaşındaki Martin Linnes, Molde'nin ezeli rakibi Aalesund ile oynadığı mücadelenin ardından bir açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Avrupa'nın ünlü kulüplerinin takibinde yer alan Linnes için kulübü Molde'nin 15 milyon euro istemesi üzerine bu transfer çıkmaza girmişti. Transferi hakkında konuşan Linnes; "Korkarım ki zaman doluyor. Şu an Molde'de oynuyorum ve saha dışıyla ilgilenmiyorum. Bu performansım devam ederse, zaten daha çok teklif gelecektir" dedi.

"ARSENAL'E KARŞI SAVAŞAN BÜYÜK BİR KULÜP"

Norveç'in en iyi sağ beki olarak gösterilen Linnes, Beşiktaş ile ilgili gelen soruya; "Kulüp hakkında çok şey bilmyiorum. Ülkenin en büyük üç kulübünden biri ve muhteşem taraftarları var. Arsenal gibi büyük bir kulübe karşı savaşan büyük bir kulüp. Belki de benim kariyerim için çok iyi bir adım olur ama önce kulüplerin anlaşması lazım. Kulüpler anlaşmadan benim bir şeyler söylemem çok zor. Bana iyi teklifler geliyor ama henüz herhangi bir durum da yok" ifdelerini kullandı.

Kulübün gelen teklifleri kendisine de ilettiğini belirten Linnes; "Kulübüm bana dürüst davranıyor. Molde, ne zaman "Bu teklif yeterli" derse o zaman yeterlidir. Sadece kendimi düşünüerek hareket edemem" diyerek sözlerini noktaladı.

(Sporx)


Bunları da Beğenebilirsiniz