ADANA HABERLERİ

Linde Gaz Eğitim Atağında

IHA
16.07.2015 - 11:52Son Güncelleme :

LİNDE GAZ A.Ş. ÜRÜN VE HİZMETLERİ KONUSUNDAKİ BİLGİLENDİRME VE GAZ KULLANIMINDA GÜVENLİK KONULU ETKİNLİKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Dünyada 100’ün üzerinde ülkede 65 bin çalışanı ve 17 milyar Euroluk satış hacmine sahip endüstriyel ve medikal gaz firması The Linde Grup şemsiyesi altında faaliyet gösteren Linde Gaz A.Ş., ürün ve hizmetleri konusundaki bilgilendirme ve gaz kullanımında güvenlik konulu etkinliklerini sürdürüyor.
Geçtiğimiz günlerde Gaziantep Divan Otel’inde yapılan organizasyonların benzerini İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi şehirlerde sürdürmeye hazırlanan Linde Gaz A.Ş. Sağlık Birimi Ülke Satış Direktörü Okan Özgün “Hizmet verdiğimiz her aşamada Linde titizliği ile çalışıyoruz” dedi
Türkiye’de 6 üretim tesisi, 6 depolama ve dağıtım tesisi, Türkiye geneline yayılmış geniş dağıtım ve bayi ağı ile hizmet verdiklerini belirten Özgün, “Dünya genelinde kendimize ait kuyularımız ile MRI cihazlarında kullanılan dünyanın en soğuk gazlarından biri olan sıvı helyum gazını üretmekte ve MRI cihazlarına sıvı helyum tedariğinde pazar lideri olarak üreticiler tarafından tercih edilmekteyiz. Yaptığımız dolum operasyonlarında ise en yüksek dolum verimliliğini yakalayarak sloganımız olan ‘ Kalitenin Gaz Hali’ni müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz“ diye konuştu.
Medikal oksijen için son yıllarda sundukları palet tank uygulamasının özellikle depolama alanı sınırlı hastanelerin yer problemi çözümünde çığır açtığını ve ekonomik güvenli bir kullanım sunduğunu bildiren Linde Gaz A.Ş. Sağlık Birimi Ülke Satış Direktörü Okan Özgün “Uzman ekiplerimiz ve dünya genelinde edindiğimiz 136 yıllık tecrübemiz ile gaz üretimi dışında, Linde Cryobank ve Biobank hizmetleri ile gerek kök hücre gerekse kan bankacılığı işlemlerinde projelendirme safhasından işletme, destek safhasına kadar her aşamada Linde titizliği ile çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Linde Gaz Eğitim Atağında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Temmuz 2015 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Linde Gaz Eğitim Atağında haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

27 Nisan 2018, Cuma
 • İmsak
  04:14
 • Guneş
  05:43
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  16:26
 • Akşam
  19:30
 • Yatsı
  20:53
Sayfa Başı