« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lincoln’ü satmayacağız

Galatasaray, başta Wolfsburg olmak üzere Alman kulüplerinin peşinde olduğu, ancak 20 milyon Euro’luk bir yatırım yaptığı Brezilyalı yıldızı göndermeyi düşünmüyor.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY Yönetimi, özellikle başta Felix Magath’ın çalıştırdığı Wolfsburg olmak üzere çeşitli kulüplerin peşinde olduğu Cassio Lincoln’ü satmıyor. Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ancak beklenen performansı sergileyemeyen Lincoln’e taliplerin çıkması sarı kırmızılı yöneticilerin Brezilyalı futbolcuya olan güvenini etkilemedi.

Çıkış bekleniyor

Wolfsburg’a transferi için uğraştığı Lincoln için G.Saray Yönetimi’nin "Teklif ne olursa olsun Lincoln’ü satmayacağız" kararı aldığı belirtilirken, menajeri Roger Wietmann’a Wolfsburg’un yanı sıra bir çok Alman kulübünün Brezilyalı futbolcunun G.Saray’da mutlu olup olmadığını sorup araştırma yaptığı öğrenildi. Schalke’den transfer edilirken 20 milyon Euro’ya malolan Lincoln’den G.Saray Yönetimi yeni sezonda büyük bir çıkış bekliyor.

Teklifleri umursamıyorum

Almanya’dan gelen teklif üzerine yöneticiler, "Sivasspor maçı öncesi bunların konuşulması dahi hoş değil. Lincoln ile 3 yıllık anlaşma var. Lincoln’ün ya da bizim aklımızdan ayrılık kesinlikle geçmiyor. Çünkü G.Saray’da daha yapacak çok işi var" dediler. Lincoln de Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel ile görüşerek, "Şu ana kadar görevimi tam yapamadım. İçiniz rahat olsun, teklifler umrumda bile değil. Şu an aklımda yalnızca şampiyonluk ve Sivasspor maçı var. Burada mutluyum" dediği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler