Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lincoln’ü aradık

Skibbe istenilen tempoyu yakalayamadıklarını belirtirken, "Oyuncularımın çabasından memnunum ama Lincoln’ün yokluğunu bu maçta hissettik" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MICHAEL Skibbe, Eskişehir karşısında alınan yenilgiden sonra çok üzgün olduklarını söyledi. G.Saray Teknik Direktörü, maçla ilgili şu yorumu yaptı: "İki zorlu maçtan sonra tempoyu bulamadık. İlk 25 dakikadan sonra ilk yarının son 20 dakikasına kadar maçın en iyi takımı olma yolundaydık. Sonra 2-1 öne geçtik. Bunu da hak etmiştik. 2-2’den sonra raydan çıktık. Galip gelmek için biz ileriye çıktık. Onlar da kontratakla goller buldu. Şanssız bir mağlubiyet aldık. Bunu beklemiyorduk. Buraya durumumuzu iyileştirmeye gelmiştik. Şimdi içeride oynayacağımız maç önem kazandı."

Skibbe, maçın hakemi Fırat Aydınus’la ilgili şöyle konuştu: "Ben hakemin maç 2-2’yken iyi yönettiğine inanıyorum. Eğer gol ofsayt değilse iyi bir maç yönetti."

Oyuncularının bu yenilgiden sonra mutlaka iyi bir maçla cevap vereceklerini belirten teknik patron, futbolcularının performansıyla ilgili olarak da şöyle konuştu: "Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar. 30. dakikadan sonra ikinci devrenin ilerleyen dakikalarına kadar iyi futbol oynadık. Lincoln’ün eksikliğini bu maçta hissettik. Sakat oyuncularımdan dolayı elim kolum bağlı olduğu için değişiklik yapamadım. Oyuncularıma gayret gösterdikleri için teşekkür ediyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz