« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lincoln: Türkiye’de oynamam

15 gün önce sessizce İstanbul’a gelip eşyalarını toplayıp, Mini Cooper marka aracını satan Lincoln, “Beşiktaş’ın teklifi güzel ama kabul etmeyeceğim. Türkiye’ye tatile bile gelmeyi düşünmüyorum” dedi.

Adem KABAYEL
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın sözleşmesini feshettiği Cassio Lincoln’ün 15 gün önce İstanbul’a gizlice gelerek kalan eşyalarını toplandığı ve Mini Cooper marka aracını da 30 bin dolara sattığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz sezon sonundan beri kendisine ulaşılamayan ve hazırlık döneminde kampa katılmadığı için FIFA’lık olunan Brezilyalı futbolcunun İstanbul’da görüştüğü arkadaşlarına, “Bırakın Türkiye’de futbol oynamayı, tatile bile gelmeyi düşünmüyorum. Beşiktaş’ın teklifi gerçekten güzel ama asla kabul etmeyeceğim” dediği öğrenildi.

Hatırladıkça üzülüyorum

Türkiye’ye gelişinde büyük bir kalabalığın kendisini karşıladığını hatırlatan Lincoln’ün arkadaşlarına, “Türkiye’den ve G.Saray’dan böyle ayrılmak istemezdim. Havaalanına ayak bastığım ilk andaki hatıralarım aklıma geldikçe üzülüyorum. Her şey daha iyi olabilirdi fakat bir türlü uyuşamadık. G.Saray’la ileride bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. Artık buraya tekrar geleceğimi de sanmıyorum” dediği ve 2 gün kaldığı İstanbul’dan yine sessizce ayrıldığı ifade edildi. Lincoln, kullandığı Hummer marka aracını da elden çıkaracağını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz