« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Lincoln, salonda çalıştı

Galatasaray, Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında Ankaraspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
UEFA Kupası ve Turkcell Süper Lig'de yoğun bir maç trafiği geçiren sarı-kırmızılı takımın, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde basına kapalı gerçekleştirdiği antrenmanda, Kayserispor maçında oynayan futbolcuların aerobik koşulardan sonra sağlık merkezinde uygulanan terapi seanslarıyla rejenerasyon çalışmalarını tamamladıkları bildirildi.

Milli takımlara giden futbolcuların katılmadığı antrenmanda, diğer futbolcuların takımlara ayrılarak dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma yaptıkları ifade edildi.

Sağ dizinde hafif bir sakatlığı bulunan Lincoln'un tedavisinin ardından salonda özel bir program çerçevesinde çalıştığı belirtilirken, Okan ve Sabri'nin tedavilerine tesislerde devam edildiği açıklandı. Bu sabah sağlık ekibi tarafından kontrol edilen Ayhan'ın ev istirahatine bir süre daha devam edeceği dile getirildi.

Öte yandan, diğer büyük takımlar hafta sonunda oynanan maçlardan sonra izin yaparken, sarı-kırmızılılar, çalışmalarını bayrama kadar ara vermeden sürdürecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz