Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Liglerde haftanın toplu sonuçları

Futbolda liglere bugün yapılan maçlarla devam edildi

A.A.
SON GÜNCELLEME
Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de gruplarda alınan sonuçlar şöyle:

-Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-

İnegölspor-Alanyaspor.............................( 2 - 1 )
Ofspor-Gaziosmanpaşa..............................( 1 - 0 )
Eyüpspor-Balıkesirspor............................( 0 - 2 )
Çamlıdere Şekerspor-Altay.........................( 3 - 1 )
Kırklarelispor-Tokatspor..........................( 3 - 2 )
Körfez Futbol Kulübü-İskenderun Demir Çelikspor...( 0 - 1 )
Anadolu Selçukluspor-Denizli Belediyespor.........( 4 - 1 )
Bayrampaşa-Kızılcahamamspor.......................( 1 - 2 )

-Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup-

Nazilli Belediyespor-Fethiyespor..................( 0 - 2 )
Pendikspor-Turgutluspor...........................( 0 - 0 )
Hatayspor-İstanbul Güngörenspor...................( 1 - 1 )
Sakaryaspor-Çankırıspor...........................( 0 - 0 )
Sarıyer-Polatlı Bugsaşspor........................( 2 - 3 )
Kahramanmaraşspor-Tepecikspor.....................( 3 - 1 )
Bandırmaspor-Bozüyükspor..........................( 0 - 0 )

-Spor Toto 3. Lig 1. Grup-

Pazarspor-Ankara Demirspor........................( 2 - 0 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Siirtspor......( 4 - 1 )
Kırıkhanspor-Bergama Belediyespor.................( 1 - 2 )
Çorumspor-Kastamonuspor...........................( 1 - 4 )
İstanbulspor-Gölcükspor...........................( 0 - 1 )
Sandıklıspor-Tekirova Belediyespor................( 2 - 1 )
Beşikdüzüspor-Orhangazispor.......................( 1 - 2 )
Belediye Vanspor-Anadolu Üsküdar 1908.............( 1 - 0 )
Fatih Karagümrük-Kayseri Şekerspor................( 1 - 0 )

-2. Grup-

Belediye Bingölspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor....( 0 - 0 )
Manavgat Evrensekispor-Bursa Nilüferspor..........( 3 - 3 )
Derince Belediyespor-Gebzespor....................( 3 - 1 )
İskenderunspor 1967-Silivrispor...................( 2 - 0 )
Kilimli Belediyespor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü.( 1 - 1 )
Dardanelspor-Aydınspor 1923.......................( 0 - 1 )
Menemen Belediyespor-Adıyamanspor.................( 3 - 2 )
Hacettepe-Ümraniyespor............................( 0 - 1 )
Erzincan Refahiyespor-Batman Petrolspor...........( 0 - 0 )

-3. Grup-

Yimpaş Yozgatspor-Beylerbeyi......................( 1 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Kocaelispor.................( 2 - 0 )
OYAK Renaultspor-Elazığ Belediyespor..............( 1 - 0 )
Erzurum BŞ Belediyespor-Çorum Belediyespor........( 2 - 0 )
Altınordu-Arsinspor...............................( 3 - 1 )
Emrespor-Diyarbakırspor...........................( 1 - 0 )
Sancaktepe Belediyespor-Kahramanmaraş Belediyespor( 0 - 3 )
Maltepespor-Gümüşhanespor.........................( 1 - 1 )
Keçiörengücü-Mardinspor...........................( 7 - 0 )

Bunları da Beğenebilirsiniz