« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligin en sert takımı Hacettepe

Türkiye Erkekler Basketbol 2. Ligi (B) Grubu'nda lider durumda bulunan Optimum TED Ankara Kolejliler'in antrenörü Hakan Yavuz, “Ligin en sert takımı olan Hacettepe Üniversitesi ile oynayacağımız maçı kazanmak istiyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Hacettepe Üniversitesi ile sahalarında zor bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Yavuz, “Hacettepe Üniversitesi'ne karşı oynayacağımız maç, ligdeki sıralamamızı etkilemeyecek, ancak bizim için önemli bir karşılaşma olacak. Ligde şu ana kadar oynadığımız her maçı kazanmayı başardık. Bu sezon tek yenilgimizi aldığımız rakibimiz karşısında sahadan galip ayrılmak istiyoruz. Rakibimizin sporcu ve teknik kadrosunun büyük bir kısmının daha önce bizim takımımızda yer almış olması, maçı özel bir hale getiriyor. Keyifli bir karşılaşma olacağını tahmin ettiğim bu karşılaşmaya tüm taraftarlarımızı davet ediyorum” diye konuştu.

Ligde iki başkent ekibini karşı karşıya getirecek karşılaşma, 26 Şubat Cumartesi günü TOBB-ETÜ TED Ankara Kolejliler Spor Salonu'nda saat 17.30'da oynanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler