« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligin en dinamik takımıyız

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Eren, Bursaspor'un ruhunu sahaya yansıttığı zaman karşısında duracak takımın olmadığını söyledi ve ekledi; "Ligin en dinamik takımıyız.

EMRE KOŞAK/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor yönetim kurulu üyesi Selçuk Eren, Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabirinin sorularını yanıtladı. Sivasspor mağlubiyetinin ardından yaptığı, "Ligin en dinamik takımıyız" sözlerini hatırlatan Eren, "Hafta içinde ligin en dinamik takımı olduğumuzu söylemiştim. Bu görüşümü tekrarlıyorum. Gençlerbirliği maçında da görüldü ki, Bursaspor kendi gibi oynayıp ruhunu sahaya yansıttığı zaman karşısında duracak hiçbir takım yok. Tüm futbolcularımız üstün bir performans sergilediler. Hepsini tek tek kutluyorum. Lige milli maçlar nedeniyle verilecek ara öncesinde bu galibiyeti almamız çok iyi oldu. Yeniden öz güvenimizi kazandığımızı düşünüyorum. Deplasmanda oynayacağımız Galatasaray maçıyla galibiyet serisini sürdüreceğimize inanıyorum. Herkesin zor dediği maçı kolaya çevirip yeni bir zaferle döneceğimize de inancım tamdır" diye konuştu.

"CANLARI SAĞOLSUN"

Gençlerbirliği karşılaşmasına yeşil beyazlı taraftarların ilgi göstermemesini değerlendiren Eren şunları söyledi:

"Gelen taraftar da, gelmeyen taraftar da bizim taraftarımızdır. Canları sağolsun. Bizim taraftarımız Türkiye'nin en iyi taraftarı ve takımına her zaman sahip çıkar. 5 bin kişi bile olsa, tüm stat doluymuşçasına ses çıkar. Hepsine teşekkür ediyoruz."


Bunları da Beğenebilirsiniz