Spor Ligimizin kalitesi düşük
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ligimizin kalitesi düşük

YEREL HABERLER LİGİMİZİN KALİTESİ DÜŞÜK

Gurbetçiler olsaydı

Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Futbol Federasyonu'nun memuru olmadığını, planlı- programlı çalıştığını söyledi. Denizli, birinci ligin yanı sıra ikinci ve üçüncü ligi de taradıklarını belirterek, ‘‘Ümit takımdan destek görmüyorum. Ayrıca Kubilay Türkyılmaz ve Mustafa Doğan gibi isimleri oynatamamak da üzücü’’ dedi.

Tecrübe önemli

Türkiye liglerinde futbol kalitesinin düşük olduğunu belirten Denizli ‘‘Şimdi soruyorum bu sezon zevk aldığınız 3 veya 5 maç oldu mu? Fenerbahçe haftalarca lider oldu, göze batan 3 maç sayamazsınız. Milli formayı hakeden giyiyor. Dört büyüklerden fazla oyuncu olması da Avrupa tecrübesi ile orantılı’’ şeklinde konuştu.

Başkan kendi derdinde

Milli takımda bir çok sorunlar olduğunu kaydeden Denizli, göreve geldiği günden bu yana 4 Federasyon Başkanı değiştirdiğini ve hiçbiri ile sağlıklı görüşemediğini kaydederek düşüncesini şöyle açıkladı: ‘‘Milli Takımın sorunlarını konuşsam başkanlar (Önce önümüzde naklen yayın konusu var. Bunları çözelim sizinle konuşuruz) diyorlar.’’Yorumları Göster
Yorumları Gizle