« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ligi Yaman bitirecek

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Feldkamp'ın gelmesiyle, gitmek isteyen genç teknik adam Beşiktaşlı futbolcular ve Seba'nın ısrarı üzerine kulüpte kaldı. Feldkamp'ın sezon sonuna kadar gözlemcilik yapacağı, takımı Fuat Yaman'ın çalıştıracağı belirtildi.

İstifa etmek istedi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Süleyman Seba ve futbolcular Feldkamp'ın gelmesi ile istifa etmek isteyen Fuat Yaman'a ‘‘Beşiktaş'ta kal’’ dedi. Futbolcular Yaman'ın takımın tüm sorunlarını bildiğini bu nedenle ondan ayrılmak istemediklerini Başkan Süleyman Seba'ya iletti.

Kulübün sembolüsün

Futbolcuların isteği üzerine dün öğleden sonra Teknik Direktör Fuat Yaman ile bir görüşme yapan Başkan Süleyman Seba ‘‘Sen bu kulübün sembolüsün. Takımı tek başına sırtladın. Feldkamp, dünyanın en iyi hocası seni onunla birlikte görmek istiyorum. Bir yere gitme’’ dedi.

Sahada yetki senin

Seba, Feldkamp'ın takımı tanımadığını, sezon bitimine kadar danışman olarak görev yapacağını ifade ederek ‘‘Bu takımı bir tek sen tanıyorsun. Sahadaki yetkiler senin’’ dedi. Seba ayrıca Kadir Akbulut'un da Feldkamp'ın üstünde bir genel menajer olduğunu açıkladı.

Toshack’a ret

Futbolcular ve Başkan Seba'nın ısrarı karşısında duygulanan Yaman şartlarının kabul edilmesi halinde Feldkamp ile çalışabileceğini belirtti. Toshack'ın da İspanya'ya istediği Yaman ‘‘Beşiktaş sevgisi bambaşka. Bir çok teklif aldım. Beşiktaş'tan ayrılmayacağım’’ yanıtını verdi.
Bunları da Beğenebilirsiniz